Uzun yıllardır Yapı sektörünün içinde olan firmamız, sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları görerek, mevcut müşteri portföyü başta olmak üzere tüm müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla bu alanda hizmete başlamıştır.

Firmamız önceliği eski binaların yenilenmesine vermiş olup, bu alanda gerekli teknik donanım ve ekip olarak alt yapıyı sağladıktan sonra çalışmalarına başlamış, gördüğü ilgi ve müşteri memnuniyeti sonucu olarak da hizmet ağını genişletmeyi hedeflemiştir.

Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı, iç cephe mantolama, su ve ses yalıtımı Epoksi Zemin Kaplama üzerine çalışan firmamız, bu süreç içerisinde hizmet ağını her geçen gün daha da genişletmiştir.

Alanında lider olmayı hedefleyen Karaoğlan Yapı, müşteri odaklı çalışmaları ve sektörde öncü yaklaşımıyla kısa sürede müşterilerinin takdirini almanın mutluluğu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojik alt yapının öneminin farkında olarak, ekibini teknik konularda hızla yetiştiren firmamız, sektörümüzle ilgili fuarlara ziyaretçi olarak katılmış, önümüzdeki yıllarda ise katılımcı firma olarak tüm Türkiye’ye hizmet verme amacıyla, KARAOĞLAN YAPI ismini kalite ile bütünleştirerek sunmayı planlamaktadır.