Isı Yalıtımı Nedir ?

Isı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın yapılarınızdan içine girmesini ya da çıkmasını engellemek için yapılan Mantolama işlemidir. Artan enerji faturaları ısınma veya sogutma için ayrılan bütçeleri de arttırmaktadır. Tüketilen toplam enerjinin büyük bölümü  yapılar için sarf edildiği düşünüldüğünde ısı yalıtımı artık bir ihtiyaç çok bir zorunluluk haline gelmiştir. Isı yalıtımı ve Mantolama Enerji tasarrufu yanında yapıların ömrünü uzatmak, değerini arttırmak, arzu edilen konfor şartlarını sağlamak, sağlıklı bir yaşam sürmek, çevre kirliliğini azaltmak ve sağlıklı bir çevre oluşturmak için hayata geçirilmesi gereken bir uygulamadır.

                 


Neden Isı Yalıtım Yaptırmalıyız ?

  • Isı yalıtımı ve Mantolama sayesinde ısınma ve soğutma giderlerinden %50-60 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Yatırım Maliyetlerini bu sağladığınız tasarrufla bikaç senede çıkartabilirsiniz.
  • Evlerinizde yaşam standardını arttırarak daha kaliteli yaşam sağlayabilirsiniz.
  • Dengeli sıcaklık sayesinde evlerinizde küflenme, terleme gibi etkenlerden kurtulabilir ve daha sağlıklı ortamlara kavuşabilirsiniz.

Aşağıda  görülen resim ile Evlerinize yaptıracağınız ısı yalıtımı ne kadar önemli olduğu açıkça görülmektedir.


ISI YALITIMI & MANTOLAMA KONUSUNDA A‘ DAN Z’ YE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Isı Yalıtım Mantolama ve İzolasyon sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden Karaoğlan Yapı ekibi olarak mantolama konusunda beklentilerin daha fazlasını sunmak amacıyla sektörde öncü firma olarak ilerlemekteyiz. Isı yalıtımı ve Mantolama konusunda ki teknik bilgi ve becelerilerimiz le en iyinin’de üstüne çıkıp standartları aşmayı hedefleyerek hızlı ve güvenilir bir firma olarak çalışmaktayız. Gaziantep deki Isı Yalıtımı ve Mantolama uygulamalarımız da sektöre öncülük eden birçok firma ile çalışarak siz değerli müşterilerimize daime en iyisini sunmak için çaba göstermekteyiz. Mantolama da malzeme kalitesi ne kadar önemliyse mantolama uygulama işçiliğinin de bir o kadar önemli olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Mantolama Isı yalıtımı konusunda Teknik detay ürün bilgisi ve Fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.